Perekooli kursus

Igas tunnis  võimleme ning harjutame hingamist ja asendeid, mis aitavad naisel sünnituseks valmistuda ning toetavad sünnituse kulgu ja sünnitusjärgset taastumist. Võimlemisele järgneb loeng.

Perekooli kursuse teemad:

  • kuidas püsida lapseootuse ajal heas tervislikus seisundis, mida ette võtta kui tekivad vaevused;
  • sünnitust toetavad ja lihtsustavad hingamistehnikad;
  • toimetulek sünnitusvaluga, aktiivsünnitusasendid;
  • vastsündinu, sünnitusjärgne aeg.

Tunni eesmärgiks on füüsiline ja psüühiline ettevalmistus sünnitusprotsessi läbimiseks ja hilisemaks taastumiseks.

Õpime tundma oma keha, et mõista selle toimimist sünnitusprotsessis ja et osata sünnitusel füüsist võimalikult sünnitusprotsessi toetavalt kasutada.

Igal tunnil räägime konkreetsel sünnitusega seonduval teemal. Võimalus küsida lapseootuse ja sünnitusega seonduvaid küsimusi.

Kuutasu 40€ (neli tundi). Tunni eest tasuda enne tunni algust Sternum Poodi. Tundi olete oodatud koos kaaslasega, ka vanemad lapsed võib tundi kaasa võtta.

Peale Perekooli kursuse läbimist jätkame sünnituseks ettevalmistamist edasijõudnute grupiga samuti teisipäeviti kell 18.00. Soovitame tundidega alustada võimalikult raseduse alguses ja käia tundides kuni sünnituseni, hea on kui jätaksid endale aega tunnis käia minimaalselt 20nädalat.

Rasedusaegsete terviseprobleemide korral võta ühendust meie terapeutidega. Meie terapeutidel olemas pädevus lapseootusega seotud probleemide lahendamisel, samuti peale sünnitust tekkida võivate olukordade lahendamisel (taastumine, imetamine, tita hooldamine ja võimalikud tervisemured).

Peale tita sündi ootame teid titetundi.

Aadress Mustamäe tee 60, III korrusel. Tasuta parkimine maja ees parklas.

Tutvu ka meie poe vastsündinu ja katsikuks sobivate kinkekomplektidega.

Perekooli kursuse läbinutele Sternum Poes tita esimesed villariided – 20%.

Loe lapseootuse ja sünnituse kohta rohkem e-perekoolist . Liitu Rasedate lehega Facebookis.