Sternum Pood

Meil on olemas füüsiline pood asukohaga Mustamäe tee 60, III korrusel ja e-pood – oleme suurim villa- ja siidiriiete pakkuja Eestis.

e-poe aadress pood.sternum.ee

Pood on tegutsenud alates 2008 aastast, 2011 aasta sügisel avasime ka e-poe.

Meie valikus on riideid kogu perele – titadele, väikelastele, suurematele lastele ja ka täiskasvanutele. Valikus on riided ka lapseootel naistele ja imetavatele emadele.

Tegevuse algusest peale on meie põhilises kaubavalikus olnud orgaanilisest materjalist tite- ja lasteriided, riidemähkmed, laste ja täiskasvanute pesu, biokosmeetika ja puhastusvahendid ning tervisetooted.

Tänaseks päevaks oleme olulisel määral laiendanud kaubavalikut riiete osas, toonud oma valikusse vajamineva esma-abiga seonduvalt ja valinud välja meie tegevusega seotud raamatuid.

Meie poes on saadaval põnevaid kunsti- ja käsitöökomplekte nii lastele kui täiskasvanutele. Samuti valik mänguasju, mis meie arvates on lapse arengu seisukohalt tähtsad.

Oleme firmade Sanoll, Cosilana, Joha, Living Crafts, Boob Design ja Alkena maaletoojad Eestis ning mitmete teiste kvaliteetsete kaubamärkide edasimüüjad.

Kõik meie pakutavad kaubamärgid on hoolikalt valitud ja isiklikult läbi proovitud.

Meie eesmärgiks ei ole võimalikult suure hulga erinevate toodete pakkumine, vaid oleme meie jaoks oluliste kaubagruppide hulgast teinud parima võimaliku valiku.

Oleme avatud:
T 10.30 – 18.00
N 10.30 – 18.00
R 10.30 – 16.00

Pühadega või suvehooajaga seonduvaid lahtiolekuaegade muutusi palume kontrollida enne tulekut poe lehelt.

Poe kontakt pood@sternum.ee