Uued kursused

Ootame uusi õpilasi järgmistele kursustele:

Aktiivsünnituseks ettevalmistus

võimlemise tund toimub teisipäeviti kell 18.15. Oodatud on lapseootel pered alates raseduse algusest kuni sünnituseni. Soovitame võimelda kogu raseduse aja, minimaalselt 20 nädalat. Registreeru tundi. 

Titetund

titetunni võimlemine ja vestlusring igal neljapäeval kell 11.00. Oodatud on titad alates sünnist kuni 10 kuuni. Tund on mõeldud nii titale kui ka tema emale. Registreeru tundi. 

Emadekool

Emade iganädalane loengusari neljapäeviti kell 12.00-13.30.

Uue kursuse esimene loeng 3.september 2020.

Kursus kestab septembrist kuni jaanipäevani. Loengusse oled oodatud alati koos lapsega! Registreeru koolitusele.

Homöopaatia põhikursus

Aastane intensiivõpe, kus seminarid toimuvad kord kuus reedeti ja laupäeviti. Uus kursus alustab septembrist 2020a. Õpetaja Ülle Liivamägi. Täpsem info ja registreerumine. 
 

Refleksoloogia

Refleksoloogia intensiivõpe. Kursus koosneb kaheksast kahepäevasest seminarist ja neljast praktikapäevast. Uus kursus alustab septembrist 2020a. Õpetaja Ülo Liivamägi. Registreeru kursusele. 

Homöopaatia ametialane koolitus

Pakume homöopaatia erialal ka ametialast koolitust. Ametialane koolitus kestab kokku neli aastat. Esimene aasta toimub õpe homöopaatia põhikursusel ja peale lõpueksami sooritamist jätkub õpe ametialasel koolitusel. Seega, kui soovid asuda homöopaatiat õppima, siis registreeri ennast homöopaatia põhikursusele. Seda kursust soovitame ka kõigile neile, kellel on sügavam huvi homöopaatia vastu ja soovitad peale põhikursuse lõpetamist homöopaatiat edasi õppida iseenda tarbeks.

Täpsem informatsioon kõigi koolituste kohta:

Kaisa Nurmsalu

Tel. 56 855 920

koolitus@sternum.ee