Sügisene tunniplaan

Septembrist ja oktoobrist algavad uued kursused Sternumis. Registreerumine on alanud. 

Aktiivsünnituseks ettevalmistus

uus võimlemise grupp teisipäeviti kell 18.15, alates 3.septembrist. Oodatud on lapseootel pered alates raseduse algusest kuni sünnituseni. Soovitame võimelda kogu raseduse aja, minimaalselt 20 nädalat. Registreeru tundi. 

Titetund

titetunni võimlemine ja vestlusring igal neljapäeval alats 5.septembrist kell 11.00. Oodatud on titad alates sünnist kuni 10 kuuni. Tund on mõeldud nii titale kui ka tema emale. Registreeru tundi. 

Emadekool

Emade iganädalane loengusari neljapäeviti kell 12.00-13.30, alates 5.septembrist.  Kursus kestab septembrist kuni jaanipäevani. Loengusse oled oodatud alati koos lapsega! Registreeru koolitusele.

Homöopaatia põhikursus

Aastane intensiivõpe, kus seminarid toimuvad kord kuus reedeti ja laupäeviti. Esimene homöopaatia seminar 6.-7.septembril. Õpetaja Ülle Liivamägi. Täpsem info ja registreerumine. 
 

Refleksoloogia

Esimene seminar 4.-5.oktoober. Kursus koosneb kaheksast kahepäevasest seminarist ja neljast praktikapäevast. Õpetaja Ülo Liivamägi. Registreeru kursusele. 

Homöopaatia ametialane koolitus

Pakume homöopaatia erialal ka ametialast koolitust. Ametialane koolitus kestab kokku neli aastat. Esimene aasta toimub õpe homöopaatia põhikursusel ja peale lõpueksami sooritamist jätkub õpe ametialasel koolitusel. Seega, kui soovid asuda homöopaatiat õppima, siis registreeri ennast homöopaatia põhikursusele. Seda kursust soovitame ka kõigile neile, kellel on sügavam huvi homöopaatia vastu ja soovitad peale põhikursuse lõpetamist homöopaatiat edasi õppida iseenda tarbeks.

Täpsem informatsioon kõigi koolituste kohta:

Kaisa Nurmsalu

Tel. 56 855 920

koolitus@sternum.ee