Raamatud

e-perekooli I raamat

Naisena siia maailma sündides on meil kanda tähtis ja vastutusrikas roll. Meie kohus on kaitsta ning hoida elu, oma perekonda, ükskõik mis selles maailmas ka ei sünniks. Naine peab olema suuteline kainelt mõtlema ka kriisiolukorras ning vastu võtma õiged otsused.

Raamatusse oleme kogunud oma lood laste kasvatamisest, naiseks olemisest, lapseootusest ja sünnitusest, toitumisest, tervisest, jaburustest maailmas ja elust üldse.

Autorid: Ülle Liivamägi, Mari Kalkun, Kaisa Nurmsalu, Henno Nurmsalu, Kristine Esko, Heidi Jürgens ja Ülo Liivamägi

Toimetamine ja kujundus: Ülle Liivamägi, Mari Kalkun, Marvi Vihman
Väljaandja: Sternum OÜ, 2015

Raamatut on võimalik tellida Sternumi e-poest.


Homöopaatia. Traumade Materia Medica. Autor Ülle Liivamägi

2013. aastal ilmus esimene eesti homöopaadi poolt kirjutatud raamat homöopaatiast. Ülle Liivamägi uus raamat “Homöopaatia. Traumade Materia Medica”.

Oma raamatu sissejuhatuses ütleb autor Ülle Liivamägi, et ta poleks seda raamatut hakanud kirjutama, kui selleks poleks teda sundinud aeg, milles elame. Nimelt on praeguseks välja tulnud väga palju inglisekeelseid või erinevatest keeltest eesti keelde tõlgitud käsiraamatuid, kus õpetatakse, kuidas homöopaatiat tarvitada. Enamuses need nõuanded ei lähe kokku klassikalise homöopaatia põhitõdedega, nii nagu need on kirja pannud homöopaatia alusepanija dr. Samuel Hahnemann. Homöopaatia ei ole laste liivakast, kus „terakestega“ mängides losse võib ehitada. Homöopaatia on ravikunst.

Raamatut on võimalik tellida Sternumi e-poest.


Loomulik ehk aktiivsünnitus. Autor Ülle Liivamägi.

* Mis on loomulik ehk aktiivsünnitus?
* Milliseid harjutusi peab naine tegema lapseooteajal?
* Kuidas ennast ja oma last sünnituseks ette valmistada?
* Kuidas kulgeb sünnitus?
* Mida on vaja teada sünnitusjärgsest ajast?

Raamat on läbimüüdud.