Pood tel. 56 89 3516
Koolitus tel. 56 855 920
E-mail: info@sternum.ee


Sternumi Raamatud

Uue elu algus

Populaarse Eesti sünnitusteemalise raamatu “Loomulik ehk aktiivsünnitus” autori Ülle Liivamägi uus raamat. Uue elu algus. Naise maailm. Meditsiini maailm. Ema maailm.

Raamatust leiad 19 sünnituslugu koos autori kommentaaridega. Juttu tuleb mitmetest olulistest sünnitust puudutavatest teemadest ning mõjust naise ja lapse edasisele elule.

Kuigi see raamat sisaldab sünnituslugusid, siis ei ole raamatu ainsaks eesmärgiks pere sünnituseks ettevalmistamine. See raamat on kõigile neile, kes kunagi on lapsevanemateks saanud.

llmumisaasta: 2022


Mathilda, Rebecca ja teised

Kaunite värviliste piltidega ning huvitavate lugudega nukuraamat “Mathilda, Rebecca ja teised”.

Mathilda on ühe väikese tüdruku nukk, kellel oli hädasti tarvis üht uhket printsessikleiti. Neile tulid appi suuremad lapsed ning üheskoos õmblesid nad hulga vahvaid nukurõivaid. Nukkudele õmmeldes ja mängides sündisid lood, mis koguti koos piltidega raamatuks “Mathilda, Rebecca ja teised”.

Raamatuga on kingituseks kaasas komplekt 16 piltpostkaardiga.

Mathilda ja tema sõprade tegemistega saad olla kursis liitudes raamatu lehtedega sotsiaalmeedias


Homöopaatia – Traumade materia medica

2013. aastal ilmus esimene eesti homöopaadi poolt kirjutatud raamat homöopaatiast. Ülle Liivamägi uus raamat “Homöopaatia. Traumade Materia Medica”.

Oma raamatu sissejuhatuses ütleb autor Ülle Liivamägi, et ta poleks seda raamatut hakanud kirjutama, kui selleks poleks teda sundinud aeg, milles elame. Nimelt on praeguseks välja tulnud väga palju inglisekeelseid või erinevatest keeltest eesti keelde tõlgitud käsiraamatuid, kus õpetatakse, kuidas homöopaatiat tarvitada. Enamuses need nõuanded ei lähe kokku klassikalise homöopaatia põhitõdedega, nii nagu need on kirja pannud homöopaatia alusepanija dr. Samuel Hahnemann. Homöopaatia ei ole laste liivakast, kus „terakestega“ mängides losse võib ehitada. Homöopaatia on ravikunst.


Loomulik ehk aktiivsünnitus

* Mis on loomulik ehk aktiivsünnitus?
* Milliseid harjutusi peab naine tegema lapseooteajal?

* Kuidas ennast ja oma last sünnituseks ette valmistada?
* Kuidas kulgeb sünnitus?
* Mida on vaja teada sünnitusjärgsest ajast?

Raamat on läbi müüdud