Pood tel. 56 89 3516
Koolitus tel. 56 855 920
E-mail: info@sternum.ee


Ülle Liivamägi Perekool / Sternum Koolitus

Meie kool sai alguse üle 30 aasta tagasi, kooli loojateks on abielupaar Ülle ja Ülo Liivamägi.

Eesti esimese Perekooli loomine

31. jaanuaril 1989 korraldas Ülle Liivamägi Eesti Rohelise Liikumise abiga avaliku arutelu „Loomulik sünnitus – millal ometi?“ Arutelul oli palju naisi, palju günekolooge ja ämmaemandaid.

Sellest ajast saadik on Ülle Liivamägi Perekool nime all aidatud Eesti peresid loomulikuks- ehk aktiivsünnituseks valmistuda.

1995. aastal ilmus Ülle esimene sünnitusteemaline raamat “Uue elu algus. Teejuht loomuliku sünnituse juurde”. 1997.aastal ilmus raamatu kordustrükk. 2002. aastal ilmus teine sünnitusteemaline raamat “Loomulik ehk aktiivsünnitus”. Need raamatud on tänase päevani Eesti naiste loetumad sünnitusteemalised kirjutised.

Ülle Liivamägi on ka titevõimlemise kava looja. Praegu toimuvad meie juures iganädalased titetunnid ja emadekooli loengud.

Alternatiiv- e. täiendmeditsiini koolituste korraldamine

90ndate lõpust omandasid Ülle ja Ülo Liivamägi refleksoloogi, aroomterapeudi ning homöopaadi kutse ning sellest ajast saadik on Sternumis toimunud terapeudi vastuvõtud. Kõik meie maja terapeudid on lõpetanud Sternumis kolm eriala ning jätkanud pideva erialase enesetäiendamisega.

Sternum Koolitus on täiskasvanute koolitusasutus, kus viiakse läbi homöopaatia, refleksoloogia ja aroomteraapia koolitusi.

Meie juures on võimalik õppida nii neil, kes soovivad õppida iseenda ja oma pere tarbeks, kuid valmistame ette ka terapeute. Toimuvad ka regulaarsed täiendkoolitused tegutsevatele homöopaatidele, refleksoloogidele ja aroomterapeutidele.

Homöopaatia, aroomteraapia vastutavaks õppejõuks on Ülle Liivamägi, refleksoloogias Ülo Liivamägi.

2013. aastal ilmus Ülle Liivamägi raamat “Homöopaatia. Traumade Materia Medica”.

Kõrgekvaliteediliste hüdrolaatide tootmine

2020. aastast hakkasime laialdasemalt pakkuma kõrgekvaliteedilisi hüdrolaate, sellele eelnes aastatepikkune eeltöö ning praktiseerimine.

Kõik meie hüdrolaadid on eranditult valmistatud meie enda aroomterapeutide kasvatatud või ise loodusest korjatud taimedest. Hüdrolaatide tootmise asjaolu tingis vajadus kvaliteetsete hüdrolaatide/eeterlike õlide järgi, mida meil täna enam mujalt osta pole võimalik.

Meie poest saab osta Sternumis valminud hüdrolaate

Sternum Pood/e-pood

Kauplusega oleme tegutsenud alates 2008 aastast, 2011 aasta sügisel avasime ka e-poe. Meie kaubavalikus on naturaalsest materjalist riided kogu perele. Meil on väga hea riiete valik nii titadele, suurematele lastele ja ka täiskasvanutele. Lisaks meriinovillastele riietele müüme laias valikus ka täissiidist riideid. Oleme ka biokosmeerika sarja Sanoll maaletoojad.

Sternumi meeskond

Ülle Liivamägijuhatuse liige, homöopaatia, aroomteraapia õppejõud.
Kontakt: info@sternum.ee
Ülo Liivamägijuhatuse liige, refleksoloogia õppejõud, terapeut.
Kontakt: info@sternum.ee
Kaisa Nurmsalukoolituste korraldus, terapeut.
Kontakt: koolitus@sternum.ee tel. 56 855 920
Heidi JürgensSternum pood juhataja, terapeut. 
Kontakt: pood@sternum.ee Tel. 56 89 3516
Reet Jaasonlastehoiu juhataja, terapeut.
Kontakt: info@sternum.ee