Sternum koolitus

AKTIIVSÜNNITUSEKS ETTEVALMISTUS

Ootame lapseootel peresid end aktiivsünnituseks ette valmistama spetsiaalse võimlemisprogrammi järgi. Kursusele on oodatud nii esmasünnitajad kui ka korduvsünnitajad. Kursusele on oodatud ka naised, kes veel ei ole lapseootel, aga soovivad alustada füüsilise ettevalmistusega

TITETUND

Tita kehas on tema enda isiklik arenguloogika, mis erineb nii väikelaste kui ka täiskasvanute omast. Ema ülesanne on seda tunda ja toetada ning mitte üle forsseerida.Tund on üles ehitatud kindlale süsteemile, mis aitab emal mõista ja märgata oma last ning tema arengut

EMADEKOOL

Emadekooli kursusel räägime kõigest, mis on seotud Emaks olemise ja emadusega. Omandame teadmisi ja arutame teemadel, mida on vaja teada, osata, läbi mõelda igal emal.

Sügisest hakkab meil kolmapäeviti toimuma iganädalane loengusari zoomi vahendusel.


REFLEKSOLOOGIA

Refleksoloogia meetod põhineb avastusel, et organism peegeldab informatsiooni oma organite seisundeist keha pinnal asuvatesse kindlatesse tsoonidesse. Refleksoloogi töö seisneb nende tsoonide mõjutamises käelise tegevuse kaudu. Töö eesmärk on organismi eneseregulatsiooni funktsioonide tugevdamine, tasakaalustamine, tervisehäirete ennetamine ja tervisliku seisundi taastamine. Töö tulemusena käivitub organismi puhastumine jääkainetest, suureneb keha vastupanuvõime infektsioonidele, kasvab stressitaluvus ning taastub tervislik heaoluseisund.

AROOMTERAAPIA

Eeterlikud õlid, hüdrolaadid ja fütoteraapia on olnud raviviisina kasutusel aastatuhandeid, kuid kaasaegse aroomteraapia puhul on tegemist noore teraapiavormiga. Tänapäevase aroomteraapia alguseks võib pidada 19. sajandi lõppu, mil avastati lavendli eeterliku õli tervistav toime põletuse puhul nahale kandes, leevendades haigel valu, kiirendades haava paranemist ja vältides ulatusliku armkoe tekkimist. Sealt alates tekkis eriline huvihakata täpsemalt uurima eeterlike õlide keemilist koostist ning erinevate koostisosade toimet ja koostoimet.

HOMÖOPAATIA

Homöopaatia põhikursus ehk homöopaatia õpingute esimene aasta on mõeldud kõigile, kes soovivad saada põhjalikumat vastust küsimusele, milline ravimeetod homöopaatia on ja millised on homöopaatia võimalused. Antakse põhjalik ülevaade homöopaatia põhiseadustest ja nende rakendamisest praktikas. Õpitakse kasutama homöopaatia põhilisi erialaraamatuid. Kursuse raames võtame läbi enamlevinud homöopaatiliste ainete Materia Medica ainepildid, kuid õppe eesmärk on suunata õpilast iseseisvale põhjalikumale tööle Materia Medica raamatutega.


KULTUURIÕPETUS

XVI sajandi prantsuse esseist Michel de Montaigne ütles: “Selleks et otsustada suurte ja ülevate asjade üle, läheb vaja samasugust hinge, muidu omistame neile pahelisuse, mis on meie enda oma. Sirge aer paistab vees kõver. Tähtis pole mitte ainult see, et me midagi näeme, vaid ka see, kuidas me seda näeme”.

MEDITSIINILINE KOOLITUS

Meditsiinilisele koolitusele on oodatud kõik refleksoloogia, aroomteraapia ja homöopaatia kursustel õppijad.