Sternum koolitus

AUDE SAPERE!

Elame ajal, kus meid hoitakse suures illusioonis. Elame ajal, kus kõik heakskiidetu ja soovitatu ei pruugi veel olla hea ja vajalik või on tegelikkus hoopis vastupidine. Alati on kusagil keegi teine, kes teab täpselt, mis Sulle hea ja vajalik on.

Mida teha, kui oled ühel hetkel olukorras, kui pead ise langetama otsuse enda või oma lähedaste osas? Mida teha, kui pead tegutsema, aga saad loota vaid iseendale? Kui teaduslik lähenemine ei aita tegutseda ja Facebooki jutunurgake on välja lülitatud?

HOMÖOPAATIA

Homöopaatia põhikursus ehk homöopaatia õpingute esimene aasta on mõeldud kõigile, kes soovivad saada põhjalikumat vastust küsimusele, milline ravimeetod homöopaatia on ja millised on homöopaatia võimalused. Antakse põhjalik ülevaade homöopaatia põhiseadustest ja nende rakendamisest praktikas. Õpitakse kasutama homöopaatia põhilisi erialaraamatuid. Kursuse raames võtame läbi enamlevinud homöopaatiliste ainete Materia Medica ainepildid.

REFLEKSOLOOGIA

Refleksoloogia meetod põhineb avastusel, et organism peegeldab informatsiooni oma organite seisundeist keha pinnal asuvatesse kindlatesse tsoonidesse. Refleksoloogi töö seisneb nende tsoonide mõjutamises käelise tegevuse kaudu eesmärgiga organismi eneseregulatsiooni funktsioonide tugevdamine, tasakaalustamine, tervisehäirete ennetamine ja tervisliku seisundi taastamine. Käivitub organismi puhastumine jääkainetest, suureneb keha vastupanuvõime infektsioonidele, kasvab stressitaluvus ning taastub tervislik heaoluseisund.


AROOMTERAAPIA

Eeterlikud õlid, hüdrolaadid ja fütoteraapia on olnud raviviisina kasutusel aastatuhandeid, kuid kaasaegse aroomteraapia puhul on tegemist noore teraapiavormiga. Tänapäevase aroomteraapia alguseks võib pidada 19. sajandi lõppu, mil avastati lavendli eeterliku õli tervistav toime põletuse puhul nahale kandes, leevendades haigel valu, kiirendades haava paranemist ja vältides ulatusliku armkoe tekkimist. Sealt alates tekkis eriline huvihakata täpsemalt uurima eeterlike õlide keemilist koostist ning erinevate koostisosade toimet ja koostoimet.

KULTUURILUGU

XVI sajandi prantsuse esseist Michel de Montaigne ütles: “Selleks et otsustada suurte ja ülevate asjade üle, läheb vaja samasugust hinge, muidu omistame neile pahelisuse, mis on meie enda oma. Sirge aer paistab vees kõver. Tähtis pole mitte ainult see, et me midagi näeme, vaid ka see, kuidas me seda näeme”.

MEDITSIINILINE KOOLITUS

Meditsiinilisele koolitusele on oodatud kõik refleksoloogia, aroomteraapia ja homöopaatia kursustel õppijad.


AKTIIVSÜNNITUSEKS ETTEVALMISTUS

Ootame lapseootel peresid end aktiivsünnituseks ette valmistama spetsiaalse võimlemisprogrammi järgi. Kursusele on oodatud nii esmasünnitajad kui ka korduvsünnitajad. Kursusele on oodatud ka naised, kes veel ei ole lapseootel, aga soovivad alustada füüsilise ettevalmistusega

TITETUND

Tita kehas on tema enda isiklik arenguloogika, mis erineb nii väikelaste kui ka täiskasvanute omast. Ema ülesanne on seda tunda ja toetada ning mitte üle forsseerida.Tund on üles ehitatud kindlale süsteemile, mis aitab emal mõista ja märgata oma last ning tema arengut