Pood tel. 56 89 3516
Koolitus tel. 56 855 920
E-mail: info@sternum.ee


Aktiivsünnituseks ettevalmistus

Ootame lapseootel peresid end aktiivsünnituseks ette valmistama spetsiaalse võimlemisprogrammi järgi. Kursusele on oodatud nii esmasünnitajad kui ka korduvsünnitajad.

Mis on aktiivsünnitus?

Aktiivsünnitus on loomuliku sünnituse (erinedes meditsiinilisest sünnitusest) erisuund, mille puhul on naine spetsiaalselt sünnituseks valmistunud vastavalt kolmele põhialusele:

  1. naine on füüsiliselt aktiivne sünnituse ajal (st. liikuv läbi kõigi sünnituse perioodide) ja oskab sünnitusel kasutada erinevaid asendeid ja neid asendeid vastavalt hetkevajadusele muuta;
  2. naine tunneb oma keha anatoomiat ja füsioloogiat; on teadlik sünnituse ajal tema kehas toimuvatest protsessidest;
  3. tunneb meditsiinis kasutatavaid sünnitusabi võtteid ja hetkel valitsevaid sünnituse moesuundasid;

läbi nende teadmiste oskab teha valikuid sünnituse protsessis.

Kellele sobib aktiivsünnitus?

Aktiivsünnitus sobib naisele, kes soovib ja on võimeline sünnituse ajal (sh. väljutuse etapis) olema nii vaimselt kui ka füüsiliselt aktiivne.

Aktiivsünnitus sobib naisele, kes ei soovi olla sünnituse väljutuse etapis selili.

Aktiivsünnitus sobib naisele, kes on valmis end sünnituseks ette valmistama selliselt, et ta oleks sünnituse ajal võimeline omalt poolt igakülgelt kaasa aitama protsessile.

Kellele ei sobi aktiivsünnitus?

Aktiivsünnitus ei sobi naisele, kes soovib sünnitusel kasutada hüpnosünnituse tehnikat.

Peale tita sündi olete oodatud Titetundi ja Aude sapere kursusele!

Üldinfo

Valmistame peresid aktiivsünnituseks ette individuaalsel nõustamisel!

Lisainfo

Seotud koolitused

Registreerun nõustamisele

    Kinnitame, et kasutame esitatud isikuandmeid ainult arvete väljastamiseks ning konkreetset teenust puudutava olulise informatsiooni edastamiseks. Me ei kasuta registreerumisel esitatud kontaktandmeid uudiskirjade saatmiseks. Andmete töötlemiseks on meil sõlmitud leping majandustarkvaraga Erply, kelle puhul on tegemist usaldusväärse ja turvalise partneriga. Me ei avalda isikuandmeid kolmandatele osapooltele, va Eesti Vabariigi seadustest tulenevates olukordades. Meile esitatud isikuandmeid on igal hetkel võimalik kontrollida, parandada või kustutada, pöördudes meie poole aadressil koolitus@sternum.ee.