Pood tel. 56 89 3516
Koolitus tel. 56 855 920
E-mail: info@sternum.ee


Titetund

Tita kehas on tema enda isiklik arenguloogika, mis erineb nii väikelaste kui ka täiskasvanute omast. Ema ülesanne on seda tunda ja toetada ning mitte üle forsseerida. Tund on üles ehitatud kindlale süsteemile, mis aitab emal mõista ja märgata oma last ning tema arengut.

Tunnis me:

  • laulame ja võimleme;
  • omandame harjutused, mis toetavad tita igakülgset arengut;
  • saame juurde teadmisi tita hoolduse ja arengu kohta;
  • arutleme nädala jooksul kerkinud küsimuste üle.

Võimalus küsida kõikide teemade kohta, mis tita kasvamist puudutab, sh tervis, areng, imetamine, lapse riietamine jpm.

Titetundi olete oodatud kohe peale lapse sündi. Võta kaasa väike tekk või lina, millele tita panna. Tundi võite tulla nii kogu perega kui ka ema ja laps kahekesi.

Titetunnile lisaks oled oodatud ka Aude sapere kursusele!

Üldinfo

Titetund individuaaltunnina teile sobival ajal!

Lisainfo

Seotud koolitused

Registreerun nõustamisele

    Kinnitame, et kasutame esitatud isikuandmeid ainult arvete väljastamiseks ning konkreetset teenust puudutava olulise informatsiooni edastamiseks. Me ei kasuta registreerumisel esitatud kontaktandmeid uudiskirjade saatmiseks. Andmete töötlemiseks on meil sõlmitud leping majandustarkvaraga Erply, kelle puhul on tegemist usaldusväärse ja turvalise partneriga. Me ei avalda isikuandmeid kolmandatele osapooltele, va Eesti Vabariigi seadustest tulenevates olukordades. Meile esitatud isikuandmeid on igal hetkel võimalik kontrollida, parandada või kustutada, pöördudes meie poole aadressil koolitus@sternum.ee.