Pood tel. 56 89 3516
Koolitus tel. 56 855 920
E-mail: info@sternum.ee


Homöopaatia

Ootame Sind õppima homöopaatiat! Oma õpetuses põhineme Samuel Hahnemanni teosel “Organon der Heilkunst”, mis on iga praktiseeriva homöopaadi põhiline teos, milles oma töös juhinduda. Meie õpe annab Sulle piisavalt tugeva teoreetilise aluspõhja, mis võimaldab hästi orienteeruda kogu homöopaatia erialakirjanduses – seda nii homöopaatia algusaegade klassikute teostes kui ka kaasaegses kirjanduses.

Homöopaatia õpingud jagunevad Sternumis kaheks õppeetapiks:

1. homöopaatia põhikursus (1 õppeaasta)

2. homöopaatia süvendatud ehk ametialane kursus (4 õppeaastat – 1 õppeaasta on põhikursus + 3 õppeaastat).

Homöopaatia põhikursus ehk homöopaatia õpingute esimene aasta on mõeldud kõigile, kes soovivad saada põhjalikumat vastust küsimusele, milline ravimeetod homöopaatia on ja millised on homöopaatia võimalused. Antakse põhjalik ülevaade homöopaatia põhiseadustest ja nende rakendamisest praktikas. Õpitakse kasutama homöopaatia põhilisi erialaraamatuid. Kursuse raames võtame läbi enamlevinud homöopaatiliste ainete Materia Medica ainepildid, kuid õppe eesmärk on suunata õpilast iseseisvale põhjalikumale tööle Materia Medica raamatutega.

Suur tähtsus on meie õpingutes sümptomiõpetusel; anamneesi võtmise ja repertoriseerimise oskusel, mida esimesel kursusel praktiseeritakse akuutsete juhtumite näitel. Kursusel läbitakse teemad, mis võimaldavad iseseisvalt oma pere lihtsamate akuutsete juhtumitega toime tulla, eraldi keskendume ka traumadele.

Kursus koosneb kümnest nädalavahetuse seminarist. Kursus lõpeb eksamiga, mille eduka sooritamise järgselt on võimalik jätkata õppimist ametialasel kursusel. Põhikursuse läbinutel ei ole õigust töötada homöopaadina.

Homöopaatia õppe õppekava

Homöopaatia süvendatud ehk ametialane kursus on kokku nelja aastane õpe, kus lisaks akuutsetele seisunditele õpitakse krooniliste seisundite ravi. Ametialasele kursusele on oodatud need, kes soovivad homöopaatiat õppida süvendatult (kas ametialastel eesmärkidel või iseenda tarbeks). Ametialase kursuse eesmärk on anda tulevasele homöopaadile tugev teoreetiline aluspõhi; koos ravireeglite tundmise, kõrgema taseme Materia Medica tundmise ning repertoriseerimisoskusega. Õppes keskendume nii klassikalistele homöopaatia suurkujudele, kui ka kaasaegsetele homöopaatidele.

Nelja aastane õpe koosneb 35-st nädalavahetuse seminarist (10 seminari põhikursuse raames + 25 seminari) ning lõpeb lõpueksami sooritamise ja lõputöö kaitsmisega. Ametialase kursuse lõpetamiseks on vajalik meditsiini koolituse läbimine. Ametialase kursuse lõpetanutel on õigus töötada homöopaadina.

Kursuse toimumine

Homöopaatia seminarid toimuvad kord kuus nädalavahetuse seminaridena, reedel 16.00-21.00 ja laupäeval 09.00-16.00 Tallinnas Mustamäe 60 1 korrusel.

Seminaride ajad leiad koolituskalendrist.

Kursuse maksumus

Homöopaatia põhikursuse maksumus on 1982.50 eurot (kokku 20 õppepäeva aasta jooksul). Tasumine on osade kaupa, tasutakse iga seminari järgselt esitatud arve alusel osamaksena. Kahepäevase seminari hind on 198.25 eurot.

Põhikursuse õppemaksule lisandub kolme võõrkeelse homöopaatia erialaraamatu tasu (hind maksimaalselt ca 75€).

Üldinfo

Seminarid toimuvad reedeti 16.00-21.00 ja laupäeviti 09.00-16.00.

Uus kursus alustab: septembris 2024.

Esimene seminar 13.-14.09.2024

Seminaride täpsed ajad on leitavad koolituskalendrist, grupi nimi HP 2024!

Lisainfo

Seotud koolitused

Registreerun koolitusele

    Kinnitame, et kasutame meie koolitustel osalejate isikuandmeid ainult koolitusarvete väljastamiseks ning konkreetset koolitust puudutava olulise informatsiooni edastamiseks. Me ei kasuta koolitusele registreerumisel esitatud kontaktandmeid uudiskirjade saatmiseks.
    Andmete töötlemiseks on meil sõlmitud leping majandustarkvaraga Erply, kelle puhul on tegemist usaldusväärse ja turvalise partneriga. Me ei avalda isikuandmeid kolmandatele osapooltele, va Eesti Vabariigi seadustest tulenevates olukordades. Meile esitatud isikuandmeid on igal hetkel võimalik kontrollida, parandada või kustutada, pöördudes meie poole aadressil koolitus@sternum.ee.

    Täpsemat informatsiooni kõikide koolituste kohta on võimalik saada:
    Infotelefon 56 855 920
    E-post koolitus@sternum.ee