Refleksoloogia

UUS KURSUS ALUSTAB SEPTEMBRIS 2020!  Esimene seminar 18.-19.09.2020

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Sternum Koolituse poolt korraldatav refleksoloogia koolitus põhineb Rootsi refleksoloogi Karl-Axel Lindi meetodil ning õpetaja Ülo Liivamägi pea 20 aasta pikkusel praktilisel kogemusel töötades refleksoloogina. Sternum Koolitus on korraldanud refleksoloogia koolitusi juba alates 1996. aastast.

Koolitus kestab 1,5 aastat ja koosneb kaheksast põhiseminarist ning neljast praktikapäevast. Õpingutes süüvitakse refleksoloogia teooriasse ja metodoloogiasse, mis annab ametialase küpsuse praktiseerida refleksoloogiat. Programmi jooksul võetakse läbi inimese keha refleksoloogilised süsteemid (jalalaba, säär, reis, kõrv, nägu, kand jne), lisaks elemendiõpetus ja ülevaade keha erinevatest energiakeskustest.

Koolitusprogramm koosneb loengutest ja seminaridest (orienteeruv maht 160 tundi), kodutöödest ja iseseisvast õppest (orienteeruv maht 360 tundi). Koolitus lõpeb lõputöö ja eksamiga, sellele lisandub praktika läbimine (150 dokumenteeritud teraapia esitamine ning õppejõu poolne kontroll ja arutelu praktikapäevadel). Praktikapäevad toimuvad II, IV, VI ja VIII seminari järgselt.

Lõputunnistuse saamise eelduseks on meditsiinilise baaskoolituse läbimine. Kõigil neil, kellel on meditsiiniline haridus juba olemas, tuleb teha test anatoomias ja füsioloogias.

refleksoloogia õppekava 2019

Koolitused toimuvad nädalavahetuse seminaridena kord ühe või kahe kuu tagant (reedeti 15.00-21.00, laupäeviti 10.00-16.00).

Ühe seminari hind on 195 € (hind sisaldab ka kõiki koolitusmaterjale).

Praktikapäevad toimuvad laupäeviti 10.00-16.00, ühe praktikapäeva hind on 97,5€.

Refleksoloogia koolituse lõpetamise järgselt on võimalus taotleda refleksoloogi kutsetunnistus.

Refleksoloogia seminaride ja täiendkoolituste aegu vaata www.sternum.ee/koolituskalender

Õppe koordinaator: Kaisa Nurmsalu

Kontakt e-mail koolitus@sternum.ee

Tel: 56 855 920

Loe refleksoloogia kohta rohkem e-perekoolist.

Refleksoloogiat tutvustav video, räägib õpetaja Ülo Liivamägi

Refleksoloogia video II