Pood tel. 56 89 3516
Koolitus tel. 56 855 920
E-mail: info@sternum.ee


Refleksoloogia

Refleksoloogia meetod põhineb avastusel, et organism peegeldab informatsiooni oma organite seisundeist keha pinnal asuvatesse kindlatesse tsoonidesse. Refleksoloogi töö seisneb nende tsoonide mõjutamises käelise tegevuse kaudu. Töö eesmärk on organismi eneseregulatsiooni funktsioonide tugevdamine, tasakaalustamine, tervisehäirete ennetamine ja tervisliku seisundi taastamine. Töö tulemusena käivitub organismi puhastumine jääkainetest, suureneb keha vastupanuvõime infektsioonidele, kasvab stressitaluvus ning taastub tervislik heaoluseisund.

Kursuse üldtutvustus

Õpingutes süüvitakse refleksoloogia teooriasse ja praktikasse, mis annab ametialase võimekuse praktiseerida refleksoloogiat. Programmi jooksul võetakse läbi inimese keha refleksoloogilised süsteemid (jalalaba, säär, reis, kõrv, nägu, kand jne), lisaks elemendiõpetus ja ülevaade keha erinevatest energiakeskustest.

Koolitusprogramm kestab kaks aastat (seminarid toimuvad esimese aasta jooksul), koosneb kaheksast põhiseminarist ja kuuest praktikapäevast. Koolitus lõpeb lõputöö ja eksamiga, sellele lisandub praktika läbimine (100 dokumenteeritud teraapia esitamine ning juhtumi analüüs). Refleksoloogia kursuse täpsem tutvustus, teemad ning lõpudiplomi väljastamise tingimused on leitavad refleksoloogia eriala õppekavast.

Keda ootame õppima

Refleksoloogia kursusele ootame õppima kõiki neid, kes on huvitatud inimesest ja tema toimimisest. Kursuse läbimine annab ametialase võimekuse refleksoloogi tööks, kuid kursus sobib ka neile, kes soovivad refleksoloogiat õppida iseenda paremaks tundmaõppimiseks või selleks, et aidata oma peret lihtsamate haigusseisundite korral.

Kursusega liitumine ei eelda eelnevat meditsiinist haridust.

Kursuse toimumine

Seminarid toimuvad kord kuus nädalavahetuse seminaridena, laupäeviti 16.30-21.30 ja pühapäeval 09.00-16.00. Praktikapäevad toimuvad ühepäevastega, laupäevasel või pühapäevasel õppepäeval.

Õpe toimub Tallinnas, Mustamäe tee 60, I korrusel.

Refleksoloogia seminaride ja praktikapäevade ajad leiad koolituskalendrist. (Kursuse nimi REF2024)

Kursuse maksumus

Kogu refleksoloogia õppe maksumus on 2180,75 eurot. Tasumine vastavalt kokkuleppele osade kaupa. See teeb kahepäevase seminari hinnaks 198,25 eurot, praktikapäeva hinnaks 99,13 eurot.

Õppes osalejatega sõlmitakse õppeleping ning õppe eest tasumine toimub seminari, praktikapäeva järgselt esitatud arve alusel osamaksetena.

Üldinfo

Seminarid toimuvad laupäeviti 16.30-21.30 ja pühapäeviti 09.00-16.00 (ca kord kuus). 

Uus grupp alustab september 2024. Esimene seminar 14.-15.09.2024

Registreerumine on alanud!

Vaata aegu koolituskalendrist, grupp REF2024.

Lisainfo

Seotud koolitused

Registreerun koolitusele

    Kinnitame, et kasutame meie koolitustel osalejate isikuandmeid ainult koolitusarvete väljastamiseks ning konkreetset koolitust puudutava olulise informatsiooni edastamiseks. Me ei kasuta koolitusele registreerumisel esitatud kontaktandmeid uudiskirjade saatmiseks.
    Andmete töötlemiseks on meil sõlmitud leping majandustarkvaraga Erply, kelle puhul on tegemist usaldusväärse ja turvalise partneriga. Me ei avalda isikuandmeid kolmandatele osapooltele, va Eesti Vabariigi seadustest tulenevates olukordades. Meile esitatud isikuandmeid on igal hetkel võimalik kontrollida, parandada või kustutada, pöördudes meie poole aadressil koolitus@sternum.ee.

    Täpsemat informatsiooni kõikide koolituste kohta on võimalik saada:
    Infotelefon 56 855 920
    E-post koolitus@sternum.ee