Refleksoloogia

Refleksoloogia meetod põhineb avastusel, et organism peegeldab informatsiooni oma organite seisundeist keha pinnal asuvatesse kindlatesse tsoonidesse. Refleksoloogi töö seisneb nende tsoonide mõjutamises käelise tegevuse kaudu. Töö eesmärk on organismi eneseregulatsiooni funktsioonide tugevdamine, tasakaalustamine, tervisehäirete ennetamine ja tervisliku seisundi taastamine. Töö tulemusena käivitub organismi puhastumine jääkainetest, suureneb keha vastupanuvõime infektsioonidele, kasvab stressitaluvus ning taastub tervislik heaoluseisund.

Kursuse üldtutvustus

Õpingutes süüvitakse refleksoloogia teooriasse ja praktikasse, mis annab ametialase võimekuse praktiseerida refleksoloogiat. Programmi jooksul võetakse läbi inimese keha refleksoloogilised süsteemid (jalalaba, säär, reis, kõrv, nägu, kand jne), lisaks elemendiõpetus ja ülevaade keha erinevatest energiakeskustest.

Koolitusprogramm kestab kaks aastat (seminarid toimuvad esimese aasta jooksul), koosneb kaheksast põhiseminarist ja kuuest praktikapäevast. Koolitus lõpeb lõputöö ja eksamiga, sellele lisandub praktika läbimine (100 dokumenteeritud teraapia esitamine ning juhtumi analüüs). Refleksoloogia kursuse täpsem tutvustus, teemad ning lõpudiplomi väljastamise tingimused on leitavad refleksoloogia eriala õppekavast.

Keda ootame õppima

Refleksoloogia kursusele ootame õppima kõiki neid, kes on huvitatud inimesest ja tema toimimisest. Kursuse läbimine annab ametialase võimekuse refleksoloogi tööks, kuid kursus sobib ka neile, kes soovivad refleksoloogiat õppida iseenda paremaks tundmaõppimiseks või selleks, et aidata oma peret lihtsamate haigusseisundite korral.

Kursusega liitumine ei eelda eelnevat meditsiinist haridust.

Kursuse toimumine

Seminarid toimuvad kord kuus nädalavahetuse seminaridena, laupäeviti 16.30-21.30 ja pühapäeval 09.00-16.00. Praktikapäevad toimuvad ühepäevastega, laupäevasel või pühapäevasel õppepäeval.

Õpe toimub Tallinnas, Mustamäe tee 60, I korrusel.

Refleksoloogia seminaride ja praktikapäevade ajad leiad koolituskalendrist.

Kursuse maksumus

Kogu refleksoloogia õppe maksumus on 2145 eurot. Tasumine vastavalt kokkuleppele osade kaupa. See teeb kahepäevase seminari hinnaks 195 eurot, praktikapäeva hinnaks 97,5 eurot. Hind sisaldab õpet ning õppematerjale.

Õppes osalejatega sõlmitakse õppeleping ning õppe eest tasumine toimub seminari, praktikapäeva järgselt esitatud arve alusel osamaksetena.

Õppe koordinaator: Kaisa Nurmsalu

Kontakt e-mail koolitus@sternum.ee

Tel: 56 855 920

Üldinfo

Seminarid toimuvad laupäeviti 16.30-21.30 ja pühapäeviti 09.00-16.00. 

Uus grupp alustab 16.-17.09.2023

Vaata aegu koolituskalendrist, grupp REF1.

Lisainfo

Seotud koolitused