Refleksoloogia


Refleksoloogia meetod põhineb avastusel, et organism peegeldab informatsiooni oma organite seisundeist keha pinnal asuvatesse kindlatesse tsoonidesse. Refleksoloogi töö seisneb nende tsoonide mõjutamises käelise tegevuse kaudu. Töö eesmärk on organismi eneseregulatsiooni funktsioonide tugevdamine, tasakaalustamine, tervisehäirete ennetamine ja tervisliku seisundi taastamine. Töö tulemusena käivitub organismi puhastumine jääkainetest, suureneb keha vastupanuvõime infektsioonidele, kasvab stressitaluvus ning taastub tervislik heaoluseisund.

Kursuse üldtutvustus

Õpingutes süüvitakse refleksoloogia teooriasse ja praktikasse, mis annab ametialase võimekuse praktiseerida refleksoloogiat. Programmi jooksul võetakse läbi inimese keha refleksoloogilised süsteemid (jalalaba, säär, reis, kõrv, nägu, kand jne), lisaks elemendiõpetus ja ülevaade keha erinevatest energiakeskustest.

Koolitusprogramm kestab kaks aastat (seminarid toimuvad esimese aasta jooksul), koosneb kaheksast põhiseminarist ja kuuest praktikapäevast. Koolitus lõpeb lõputöö ja eksamiga, sellele lisandub praktika läbimine (100 dokumenteeritud teraapia esitamine ning juhtumi analüüs). Refleksoloogia kursuse täpsem tutvustus ja teemad on leitavad refleksoloogia eriala õppekavast.

Tutvu refleksoloogia õppekavaga.

Keda ootame õppima

Refleksoloogia kursusele ootame õppima kõiki neid, kes on huvitatud inimesest ja tema toimimisest. Kursuse läbimine annab ametialase võimekuse refleksoloogi tööks, kuid kursus sobib ka neile, kes soovivad refleksoloogiat õppida iseenda paremaks tundmaõppimiseks või selleks, et aidata oma peret lihtsamate haigusseisundite korral.

Kursusega liitumine ei eelda eelnevat meditsiinist haridust.

Kursuse toimumine

Seminarid toimuvad kord kuus nädalavahetuse seminaridena, reedel 15.00-21.00 ja laupäeval 10.00-16.00. Praktikapäevad toimuvad ühepäevastega, kas reedesel või laupäevasel õppepäeval.

Uus kursus alustab septembrist 2021. Registreerumine on juba alanud!

Õpe toimub Tallinnas, Mustamäe tee 60, III korrusel.

Refleksoloogia seminaride ja praktikapäevade ajad leiad koolituskalendrist.

Kursuse maksumus

Kogu refleksoloogia õppe maksumus on 2145 eurot. Tasumine osade kaupa. Kahepäevase seminari hind on 195 eurot, praktikapäeva hind 97,5 eurot. Hind sisaldab õpet ning kõiki õppematerjale.

Õppes osalejatega sõlmitakse õppeleping ning õppe eest tasumine toimub seminari, praktikapäeva järgselt esitatud arve alusel osamaksetena.

Õppe koordinaator: Kaisa Nurmsalu

Kontakt e-mail koolitus@sternum.ee

Tel: 56 855 920

Registreerun koolitusele

    Nimi (nõutav)

    Email (nõutav)